Produkty

Filtry

Zobrazené 1–4 z 4 produktů

O MOJÍ práci

Psaní knih je pro mě smyslem života. Tato cesta mi byla ukázána ve chvíli, kdy jsem už nemohla dávat lidem, kteří mě potřebovali žádné termíny. Byla jsem vytížená tak, že jsem nežila svůj život a jen jsem pracovala a pomáhala druhým. V době, kdy mi vážně onemocněla maminka na rakovinu a manžel na embolii plic, jsem už nemohla dál. Pomáhala jsem jim oběma ve dne v noci a ještě pracovala a pomáhala svým klientům. V noci jsem padla vždy na kolena a modlila se k Bohu, aby mi dal sílu, abych to všechno vydržela. Mnohdy jsem usnula na podlaze v beznadějném pláči.
A najednou mi začaly přicházet symboly, které jsem si malovala. Byly to Mandaly uvědomění, ale nazvala jsem si je nejdřív pracovně jako Znaky Ježíše Krista. Vnímala jsem, že přes tyto symboly ke mně promlouvá Ježíš a Bůh.
Postupně mi bylo ukázáno, jak posílit těmito mandalami také samu sebe. Přicházely mi výklady a významy těchto symbolů. Vše jsem si zapisovala do sešitu a do počítače, co v tu chvíli bylo po ruce. Tyto výklady jsou Sebeléčení a Seberozvoj. Léčila jsem sebe a svůj život. Postupně krok za krokem tak vzniky výklady  Světlo pro tento den, Přijetí lásky k sobě, Zharmonizování čaker, Elementy rovnováhy, Harmonie mozkových hemisfér, Harmonie smyslů člověka, Světlo myšlenek, slov a skutků, Harmonie 21 úrovní bytí, Partnerské vztahy, Pyramida osudu, Pyramida lásky, Osudové kolo štěstí, Životní cesta, Spirála života, Pohár lásky , Cesta lásky, Transformace, Hvězda osudu, Rozpuštění negací, Výklad roku, Očista duše, Očista srdce, Hvězda milosti Ježíše Krista, Most světla pro Matku Zemi a Most světla pro Otce Vesmír. 
Nakonec mi bylo Ježíšem sděleno, že všechny tyto výklady a tyto mandaly nepřišly jen pro mě, ale pro všechny lidi, kteří chtějí uzdravit svůj život.
Dostala jsem za úkol napsat knihu s kartami Mandaly uvědomění a také ji sama vydat. A tak to začalo......
Postupně na těchto stránkách budu vkládat videa, jak s těmito kartami pracovat, i když vše je napsáno v knize Mandaly uvědomění. Těším se na všechny komentáře svých čtenářů s láskou a velkou vděčností.


"Každý člověk může změnit svůj osud a každý může být sebeléčitelem. Věřte sami sobě a dokážete to. Uzdravte sebe a svůj život s láskou k sobě."

Helena Zavadilová